وب سایت آقای قرار داد از مراجع کاملا تخصصی در زمینه تهیه ، تنظیم و فروش انواع فرم خام قرارداد و همچنین انواع نمونه قرارداد پیمانکاری ، از جمله نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان میباشد که شما می توانید متناسب با نیاز خود فرم خام قرارداد مناسب را از این سایت خریداری نمایید. همچنین امکان خرید فرم خام قرارداد برای شما از سراسر کشور فراهم شده و به راحتی میتوانید خرید خود را از این مجموعه به ثبت رسانده و در سریعترین زمان ممکن قرارداد مورد نظر را دانلود نمایید.

شرکت های زیادی وجود دارند که افرادی را بمنظور پیمانکار برای انجام پروژه های خود به خدمت میگیرند که از این رو قرارداد پیمانکاری بین آنها وضع میشود که مطابق با این قرارداد طرفین چه کارفرما و چه پیمانکار موظف هستند تا به وظایف خود عمل کرده و حق و حقوق یکدیگر را به طور کامل رعایت کنند. موضوع قراردادپیمانکاری ممکن است هر چیزی باشد که میتوان به راهسازی، ساختمان سازی، حمل و نقل و یا تهیه و تدارکات اشاره نمود اما یکی از رایج ترین این قراردادها، نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان است. در نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان که در این سایت عرضه میگردد، علاوه بر مسائل حقوقی و فنی ، مسائل کیفری نظیر مسئولیت بروز حوادث ساختمانی نیز دیده شده که این مهمترین تمایز نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان در سایت آقای قرارداد، با سایر نمونه قرارداد های پیمانکاری ساختمان در سایر سایتها است. آنچه که در یک نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان باید مورد توجه خاص کارفرما قرار گیرد رابطه دو طرف بوده و ماهیت پیمانکاری به خوبی باید تبیین و تعیین شود. در نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان بنا به شرایط ممکن است بندها و ضوابط گوناگونی در نظر گرفته شود و شما باید بر اساس شرایط خود بهترین بخشهای یک نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان را تکمیل و قسمت های غیر مرتبط با پروژه خود را از نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان حذف نماید.

قرارداد پیمانکاری

انواع قرارداد پیمانکاری

قرارداد های پیمانکاری  از جمله قراردادهای بسیار رایج در بین فعالان بازار کسب و کار است. از انواع قرارداد پیمانکاری میتوان به قرار داد های طراحی و ساخت، قرار داد های مدیریتی، قرارداد پیمانکاری تولیدی، قرارداد های مدیریت پروژه، نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان، همچنین قرار داد های پیمانکاری تامین نیروی انسانی را نام برد. بر اساس نوع فعالیتی که انجا میدهید و همچنین شرایط کاری خود و همچنین شرایط پیمانکار باید قرار داد مناسبی را تهیه نمایید.

آیا بر هم زدن قرارداد پیمانکاری امکان پذیر است؟

برخی قرار داد ها مانند قرار دادهای کاری وجود دارند که امکان بر هم زدن آنها البته آن هم در شرایطی امکان پذیر است و چندان تبعاتی را برای کارفرما و یا پرسنل در پی نخواهد داشت اما همیشه اینگونه نیست و برخی قرار داد ها مانند قرارداد پیمانکاری وجود دارد که بر هم زدن آنها بسیار سخت تر از دیگر قراردادها میباشد. فسخ قرار دادهای پیمانکاری  مطابق با مواد ۴۶ و ۴۸ شرایط عمومی پیمان ، کارفرما می تواند در صورت هر تخلف و بر اساس مقتضیات عمومی قرار داد را فسخ کند و در غیر اینصورت امکان فسخ قرار داد وجود نخواهد داشت.

برای خرید قراردادپیمانکاری به دنبال کاملترین قرار داد باشید

یکی از مشکلاتی که همواره میان کارفرما و همچنین پیمانکار وجود داشته است کامل نبودن مفاد و بندهای قرار داد میباشد و در این بین نیز حقوق طرفین ممکن است ضایع شود که به همین دلیل بهتر است تا در هنگام تهیه و خرید قرار داد به این موضوع توجه داشته باشید که یک قرار داد کامل و بی نقص را تهیه نمایید. متاسفانه در کشور ما فروشندگان زیادی را میتوان یافت که انواع قرار داد را بفروش میرسانند اما باید دید آیا این قرار دادها مناسب و اصولی تهیه شده اند یا خیر. برای خرید قراردادپیمانکاری بهتر است تا مراجعی را انتخاب نمایید که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند و از تنظیم کنندگان بسیار معتبر محسوب میگردند. برخی از فروشندگان قراردادپیمانکاری تخصصی در این زمینه نداشته و یا فقط در بخشی از موضوع تخصص  دارند که به همین دلیل نمیتوان به این دسته از فروشندگان اطمینان کرد. اما برخی نیز بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند که گزینه بسیار مناسبی محسوب میشوند. یکی از این مراجع  که بصورت کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت دارد که میتواند اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهد سایت آقای قرارداد میباشد و برای خرید از این سایت میتوانید از هر نقطه از کشور سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید.

خرید و دانلود نمونه قرارداد پیمانکاری

 در ذیل بهترین فرمت های قرداد پیمانکاری را که میتوانید جهت استفاده در قراردادهای کاری خود از آن بهره ببرید برای شما قرارداده ایم. مسلما داشتن یک نمونه قرارداد پیمانکاری که با تجربه و تخصص تنظی شده است، گزینه مناسبی برای شما جهت بستن قرارداد پیمانکاری می باشد.

1مجموع 4 مطلب دانلود
1مجموع 4 مطلب دانلود
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :