آیا می دانید هیچ قراردادی به خودی خود کامل نیست!

بله، قرارداد ها در بهترین شرایط، برای کافی بودن، حتماً به مکمل نیاز دارند.

یکی از مهمترین مکمل های قرارداد، فرم ها و رسید هایی هستند که بعد از امضاء قرارداد باید تکمیل و ابلاغ گردند. وب سایت آقای قرار داد مجموعه ای از بهترین و کاملترین نمونه  فرم ها و رسیدها را با توجه به نیاز انواع کسب و کارها و فعالیت های اقتصادی ارائه نموده است و بمنظور  دسترسی آسان و جلب رضایت مشتریان خود ، ضمن طراحی فنی متن تمام فرم ها و رسیدهای مورد نظر، آنها را با مبالغ بسیار اندک، نسبت به ارزش فنی مربوطه عرضه نموده است.

در بسیاری از مشاغل ، صنوف  و فعالیت های اقتصادی برای اینکه بتوانید در آینده ، انجام فعلی یا تحویل ابزاری و یا اعلام موضوعی را اثبات نموده و مسئولیت احتمالی ترک فعل یا قصور در نظارت بر عهده تان قرار نگیرد می بایست مدارک مثبته و محکمه پسندی را برای ارائه به مرجع رسیدگی کننده در اختیار داشته باشید . فرم ها و رسید ها از بهترین راهکارهایی هستند که در سازمان ها و ادارت بخصوص ارگان های خصوصی و دولتی بزرگ میتوانند برای ارسال درخواست پرسنل به دیگر کارمندان و پرسنل و مقامات بالا و مدیران و روسا مورد استفاده قرار گیرند. فرمت فرم ها و رسیدها در انواع گوناگونی توسط شرکت ها و مجموعه های فعال در این زمینه به چاپ میرسند که البته محتوای این فرم  ها و رسیدها با یکدیگر تفاوت هایی دارد و هر یک از شرکت ها نیز از بیان متفاوتی برای درج محتوا استفاده کرده اند که هر شرکتی نیز سعی دارد تا محتوایی متناسب و با بیانی شیوا و رسا را برای فایل فرم ها و رسیدها در نظر بگیرد. البته محتوا و نگارش فرم ها و رسیدها نسبت به نوع درخواست و همچنین مقامی که قرار است فرم و رسید به او تحویل داده شود متفاوت است.

فرم ها و رسیدها

فرم ها و رسیدها متناسب با نوع فعالیت و کسب و کار با متن هایی متفاوت نگارش میشوند

فرم ها و رسیدها همانطور که گفته شد از ساختار و اصول و همچنین بیان خاص خود پیروی میکنند اما در این بین نوع نیاز کسب و کار و صنوف مختلف نیز میتوانند در نگارش محتوای فرم و رسیدها نقش موثری داشته باشد. به طور مثال فرم ها و رسیدهایی که برای یک کارگاه کوچک مورد استفاده قرار میگیرند از لحاظ نوع ساختار و همچنین نوع نگارش با فرم ها و رسیدهایی که برای یک شرکت بزرگ استفاده میشوند متفاوت هستند.

فرم ها و رسیدها بر اساس مخاطب متفاوت هستند

بسته به نوع مخاطبان شما، فرم و رسید متفاوتی وجود دارد. هدف اصلی از تکمیل فرمها و دریافت رسید ها، عموماً اتمام حجت است تا در آینده بتوانید انجام فعل یا تحویل چیزی را ثابت کنید و از مسئولیتهای احتمالی ترک فعل یا عدم تحویل شی مورد نظر تبرئه گردید.

دانلود انواع نمونه فرم ها و رسیدها

شما میتوانید برای کسب و کار خود انواع فرمها و رسیدها را تهیه و استفاده نمایید اما برای اینکه بتوانید مناسب ترین فرم و رسیدها را در اختیار داشته باشید بهتر است تا به مجموعه ها و شرکت هایی مراجعه کنید که تنوع بالایی از رسیدها و فرم ها را به فروش میرسانند. وب سایت آقای قرارداد انواع فرم و رسید شامل انواع فرم درخواست مرخصی ، فر مدرخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور، فرم استعفا، تسویه حساب پایانقرارداد، فرم تسویه حساب پایان ماه، فرم تسویه حساب پایانکار، فرم ابلاغ تخلفات انضباطی، فرم اخطار تخلف ایمنی، فرم درخواست مرخصی بدون حقوق و همچنین انواع رسیدها از جمله رسید تحویل ابزارکار، رسید تحویل وسایل حفاظت فردی، رسید تحویل وسایل نقلیه رسید تحویل مصالح را تهیه و عرضه مینماید که میتوانید متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

آقای قرار داد برای اینکه بتواند محصولات خود را به سراسر کشور عرضه نماید و به نیاز متقاضیان برای خرید انواع فرم و رسید پاسخ بگوید اقدام به فروش غیر حضوری نموده و شما میتوانید سفارش فرم ها و رسیدهای مورد نیاز خود را از هر شهر و استانی که در آن حضور دارید در این بخش ثبت نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن دانلود نمایید.

1مجموع 1 مطلب دانلود
1مجموع 1 مطلب دانلود
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :